TVP rządowa napada na Owsiaka

Czy w TVP mamy faszystów, którzy napadają na Owsiaka, jak hitlerowcy na Żydów? Tak! Twierdzi prof. Wojciech Sadurski.

Depresja plemnika

Jak co roku bardzo się cieszę na ten dzień. Dzień Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znowu będzie kolorowo, głośno, radośnie, optymistycznie, zaskakująco, śmiesznie, wzruszająco, poważnie, budująco, cudownie… Będzie to wszystko, bo taki jest ten dzień i taki jest Jurek Owsiak. Facet w okularkach, który kiedyś wpadł na pomysł, a potem pokazał Polsce i światu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pomysł był wymuszony sytuacją biedy, a może nawet bardziej braku umiejętności poradzenia sobie z problemem niedostatków w szpitalach. Ale rozwinął się we wspaniałą ideę, w akcję angażującą starych i młodych, rodziny, polityków, a nawet abnegatów różnej maści. Nawet parę prezydencką.

WOŚP odkrywa prawdę o Polakach

Orkiestra odsłoniła też kilka prawd o Polakach. Że potrafią pomagać, jeśli ta pomoc służy słusznej sprawie. Że mają poczucie humoru, wyobraźnię, mnóstwo pomysłów, pokłady całe dobroci, potrzebę dzielenia się z innymi, wielkie serca.

Taki np. pan prezydent Poznania. Jestem pełna prawdziwego podziwu dla polityka, który gotów jest zmierzyć się na ringu z przeciwnikiem, może nawet zawodowym bokserem, gotów nawet…

View original post 617 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s