Synalek Czarneckiego pozazdrościł Andruszkiewiczowi

Nie milkną echa sylwestrowej awantury w domu posła PiS, Przemysława Czarneckiego. Sprawę bada prokuratura i już wiadomo, że nawet znajomości ojca posła, Ryszarda Czarneckiego nie pomogą w zamieceniu całej sprawy pod przysłowiowy dywan. A już na pewno Czarnecki junior nie może liczyć na długo wyczekiwany awans, o który zabiegał jego ojciec.

Najpierw plany obsadzenia syna na stanowisku wiceministra sportu „pokrzyżowało opublikowane taśm z restauracji Sowa i Przyjaciele, gdzie Mateusz Morawiecki jako prezes banku BZ WBK miał interweniować w sprawie pracy dla syna europosła z Prawa i Sprawiedliwości.”

Ryszard Czarnecki nie poddał się i nadal pukał do różnych drzwi, aby zapewnić synowi fotel wiceministra.

Kiedy ponownie wydawało się, że kwestia powołania jest już zapewniona, to sylwestrowy incydent skutecznie przekreślił szanse Przemysława Czarneckiego na awans do rządu. Poza tym polityk nie musi się obawiać wyrzucenia czy zawieszenia członkostwa w partii. Prawo i Sprawiedliwość dba o swoich, a i plecy tatusia, o którym mówi się, że „nie ma na świecie rury, której się nie da odetkać”, odpowiednio będą chronić Czarneckiego juniora.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s