Na Kaczyńskiego wystarczy tupnąć, zapada się ze strachu pod ziemię

Ze względu na komiczną wymianę poglądów, niespodziewane poranne spotkanie byłego prezydenta RP Lecha Wałęsy z liderem prawa i Sprawiedliwości, przed wejściem na salę sądową w Gdańsku, wywołało falę prześmiewczych komentarzy w mediach społecznościowych.

Do wybuchu radości doprowadzić mogła uwaga Kaczyńskiego, który w momencie, gdy ktoś zwrócił się do niego per panie Jarku, zdziwił się że nie interweniuje w tej sprawie policja…

Oczy z orbit wyszły natomiast prezesowi, gdy zauważył wyglądającą spod marynarki byłego przywódcy „Solidarności” koszulkę z napisem konstytucja. Zaskoczenie, dezaprobata, niebywały cynizm i pogarda – tyle można było wyczytać w niemym spojrzeniu lidera partii rządzącej, co silnie zwerbalizowało się w późniejszej wypowiedzi prezesa już na sali sądowej.

Mówił o przemyśle pogardy jakby zapominając o tym, że jest jego ojcem chrzestnym. Nikt wcześniej nie wymyślił przecież ani gorszego sortu, ani jednostek animalnych czy zdradzieckich mord. To proste produkty rozszalałego już w państwie PiS przemysłu pogardy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s